Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
30 травня 2015 р. за ініціативи ТУ в місті атомних енергетиків - Южноукраїнську було проведено міні-турнір з футзалу, що пройшов в прекрасному сучасному фізкультурно-оздоровчому комплексі "Іскра", який розмістився над каньйоном висотою 40-50 м. на р. Південний Буг.
Місто розмістилося в мальовничому місці - на території ландшафтного парку "Гранітно-степове Побужжя", на якому розташовувався Гард (в околицях сучасного м. Южноукраїнська) — адміністративний центр Буго-Гардової паланки, — адміністративно-територіальна одиниця Запорізької Січі у 18 столітті найбільшої за розмірами серед восьми територіальних одиниць Запорозької республіки. Першим паланковим отаманом тут був князь Дмитро Вишневецький. Регіональний ландшафтний парк «Гранітно-степове Побужжя» знаходиться на північному заході Миколаївської області. Парк охоплює річкову долину Південного Бугу і каньйоноподібні долини його приток— Великої Корабельної, Бакшали, Мертвоводу— у межах Миколаївської області. Гранітно-степове Побужжя – одна з найдавніших ділянок суші Євразії, яка не занурювалась в морські глибини вже впродовж 60 мільйонів років і відігравала роль одного з центрів видоутворення Причорномор’я. Гранітно-степове Побужжя – це справжня гірська країна серед Українського степу. Парк знаходиться на дуже старій в геологічному відношенні ділянці земної поверхні. Прорізаючи південний відріг стародавніх гір, Південний Буг на відстані майже 40 км протікає долиною з крутими скельними берегами, висота яких іноді досягає 40-60 м. Бушуючи водопадами, ревуть 12 крупних порогів, які в історичному минулому називали тут брояками.
В турнірі приймали участь три команди: господарі поля- команда атомників "Тинь", команда судових установ Кіровоградської області "Єлисаветградські орли" та представники судової системи Миколаївської області "Корабели". Першими на поле вийшли команди "Тинь" та "Єлисаветградські орли", які впертій боротьбі закінчили гру дружньо -3:3. Потім розпочали гру наші хлопці, які в цьому двобої настирливо і вперто перемогли "Єлисаветградських орлів" з рахунком 6:4. Наостанок "Корабели" зіграли з атомниками "Тинь", яких в трудній боротьбі також перемогли з рахунком 6:4. Таким чином, за результатами ігор наша команда здобувши 2 перемоги виграла 1 місце, здобувши Кубок м. Южноукраїнська та грамоту. Кращим бомбардиром "Корабелів" визнано архіваріуса Шеремет С., захисником Лаба М., ігроком- "технарем" Рудик М.
По закінченню турніру на схилах Південного Бугу відбулася неформальна зустріч команд за "довгим" столом зі смачною рибною ухою, соковитими шашликами та іншими стравами, де найшлося місце поспілкуватися на різноманітні теми, найти нових друзів.