flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Проходження щорічної оцінки державними службовцями за результатами роботи у 2013 році

09 квітня 2014, 08:00

 Проходження щорічної оцінки державними службовцями за результатами роботи у 2013 році

       Щорічна оцінка проводиться з метою поліпшення добору й розстановки кадрів, розвитку ініціативи і творчої активності державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, визначення їх потенціалу, потреб у підвищенні кваліфікації та особистому розвитку; планування кар'єри, вдосконалення процесу планування та організації діяльності як державного службовця (посадової особи місцевого самоврядування), так і органу в цілому, виявленні організаційних проблем та оперативного реагування на них, аналізу виконання посадових інструкцій. Процедура щорічної оцінки здійснюється на підставі Загального порядку проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених  на них обов’язків  і завдань, затвердженого Наказом Головного управління державної служби України № 122 від 31.10.2003 року. Загальний  порядок  визначає  правові  та   організаційні засади  проведення  оцінки  виконання державними службовцями своїх обов'язків і завдань під  час  щорічного  підбиття  підсумків,  що здійснюється  відповідно  до  Положення  про  проведення атестації державних службовців,  затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від  28  грудня  2000  року  N  1922.
Результати щорічної оцінки та їх оскарження
         Результати щорічної оцінки повинні враховуватися при атестації державних службовців, розгляді питань просування по службі, присвоєнні чергового рангу, установленні передбачених законодавством грошової винагороди, надбавок, премій або змін їх розміру, при вирішенні питання щодо продовження терміну перебування на державній службі, формуванні кадрового резерву та інших питань проходження державної служби.  
         Затвердження керівником органу результатів щорічної оцінки здійснюється після ознайомлення з результатами оцінювання. Керівник органу при цьому може висловити свої зауваження та пропозиції, а також провести, у разі необхідності, відповідні співбесіди.  
         У разі незгоди з оцінкою керівника державний службовець  у десятиденний термін може звернутися із заявою до керівника вищого рівня, висловивши зауваження та обґрунтувавши їх. Рішення керівника вищого рівня є ухвальним. Спори, що виникають у зв'язку з проведенням щорічної оцінки, вирішуються відповідно до законодавства про вирішення індивідуальних трудових спорів.

 

 
СХЕМА
проведення щорічної оцінки виконання державними
службовцями (посадовими особами місцевого самоврядування) покладених на них обов'язків і завдань
Оцінювання
За підсумками проведення щорічної оцінки державних службовців (посадових осіб місцевого самоврядування) посадовцю виставляється одна з  наступних оцінок:
низька - державний службовець (посадова особа місцевого самоврядування) повинен поліпшити свою роботу, щоб уникнути постійного втручання керівника для корекції результату його роботи;
задовільна - державний службовець (посадова особа місцевого самоврядування) досяг певних результатів, володіє певним обсягом навичок, необхідних для виконання посадових обов'язків, і повинен спрямовувати свою діяльність на ті складові, які примушують керівника часом вносити корективи в результати роботи;
добра - державний службовець (посадова особа місцевого самоврядування) досяг результатів володіння навичками й уміннями, унеможливив необхідне втручання керівника в результати роботи, спрямував зусилля на запровадження інноваційного стилю пошуку рішень;
висока - державний службовець (посадова особа місцевого самоврядування) перевищив очікувані результати, виявив ґрунтовні знання і навички, застосував інноваційний стиль виконання своїх обов'язків і доручень. 
Щорічна оцінка за 2013 рік працівників ТУ
Щорічна оцінка працівників місцевих судів Миколаївської області за 2013